Apie mane

Sveiki, esu Kristina – Maistomėgėjos įkūrėja. Kodėl maistomėgėja? Todėl, kad labai mėgstu maistą – patinka gaminti, ragauti ir kurti receptus. Maisto receptų kūryba ir maisto gaminimas man didžiausias džiaugsmas ir atsipalaidavimas. Nauji receptai labai dažnai sukasi mano galvoje. Smagiausia gaminti greitai ir lengvai pagaminamus patiekalus. Tokiais, greitai ir lengvai pagaminamų patiekalų receptais ir dalinuosi puslapyje. 

Gaminu visą gyvenimą!

Daugiau apie mane ir mano sukurtus maisto pateikalus rasite Instagram galerijoje.

Maisto receptus rašau jau labai seniai.

Savo Facebook paskyroje dalinuosi visais skaniausiais maisto patiekalais…

Keliu video receptus nuo 2016 m.

Mano įkeltus Youtube video receptus peržiūrėjo daugiau nei milionas žmonių…

Noriu, kad mano tinklapyje būtų galima rasti ne tik maisto gaminimo idėjų, receptų, bet ir maistą mylinčių žmonių bendruomenę.

 

Tai ne tik receptai, bet ir video receptai

Šioje svetainėje didžioji dalis receptų yra video receptai. Manau, taip lengviau suprasti gaminimo procesą – juk pažiūrėjus video – viskas aišku ir paprasta. Net ir tie receptai, kurie atrodo – ojej… čia tai tikrai visą dieną reikės plušėti – pažiūrėjus video receptą – tokie sudėtingi neatrodo.

Esu sukaupusi nemažai video receptų, nusprendžiau sukelti juos čia ir pasidalinti su Jumis. Tikiuosi, kad kiekvienas, užsukęs į Maistomėgėjos svetainę, išsirinks receptą sau;) Kviečiu Jus visus gaminti sau ir savo artimiesiems, nes tai – ne tik nesudėtinga, bet ir labai malonu!

Daugiau apie mane rasite soc. tinkluose: